Kancelaria prawna Oleśnica

Kancelaria Bąba i Wspólnicy działa od 2017 roku. Tworzą ją radcowie prawni i adwokat z wieloletnim doświadczeniem, co gwarantuje najwyższą jakość usług kancelarii. Celem działalności kancelarii jest opracowanie rozwiązań prawnych odpowiadających potrzebom klientów. Usługi świadczymy na terytorium całej Polski. Obsługa ma charakter kompleksowy dzięki współpracy z zaufanymi doradcami podatkowymi, księgowymi i notariuszami.

W ramach pomocy prawnej świadczonej na rzecz przedsiębiorców Kancelaria zajmuje się sporządzaniem umów, opinii prawnych, aktów wewnętrznych przedsiębiorców, pism w postępowaniu sądowym i egzekucyjnym, zapewnia obsługę organizacyjnoprawną posiedzeń organów spółek, prowadzi windykację należności, a także reprezentuje przedsiębiorców w negocjacjach z kontrahentami, jak również przed sądami powszechnymi i administracyjnymi oraz organami administracji publicznej.


Oferujemy pomoc prawną w pełnym zakresie usług.

NASZ ZESPÓŁ

Adwokat dr Michał Bąba - studiował prawo na Wydziale Prawa Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, Ludwig-Maximilians - Universität w Monachium oraz na Uniwersytecie w Lipsku. Studia Prawnicze ukończył w 2002 r. Tytuł doktora nauk prawnych uzyskał w 2009. Egzamin sędziowski zdał w 2007 r. Zawód adwokata wykonuje od 2009 r. Specjalizuje się w prawie karnym, gospodarczym, prawie spółek, prawie pracy. Od 2013 r. jest zatrudniony na stanowisku adiunkta w Zakładzie Prawa Pracy i Zabezpieczenia Społecznego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego. Prowadzi zajęcia z prawa pracy oraz zbiorowego prawa pracy. 

Aplikant adwokacki Anita Słupianek – absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Studia prawnicze ukończyła w 2017 r. Obecnie odbywa aplikację adwokacką pod patronatem adw. dr Michała Bąby.
Radca Prawny Zuzanna Nowosad-Bąba - współzałożyciel oraz partner Bąba i Wspólnicy Spółka partnerska Adwokatów i Radców prawnych. Studiowała prawo na Wydziale Prawa Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Studia prawnicze ukończyła w 2006. Zawód radcy prawnego wykonuje od 2011. Specjalizuje się w prawie rodzinnym, prawie spadkowym, prawie cywilnym.Radca Prawny Karolina Jantas-Brodzisz - współzałożyciel oraz partner Bąba i Wspólnicy Spółka partnerska Adwokatów i Radców prawnych. Studiowała prawo na Wydziale Prawa Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Studia prawnicze ukończyła w 2002. Zawód radcy prawnego wykonuje od 2007. Specjalizuje się w prawie rodzinnym, prawie spadkowym, prawie cywilnym, gospodarczym, prawie handlowym oraz w prawie administracyjnym. 


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Cum, id qui excepturi quidem cumque ipsum mollitia. Repellendus ab, aliquid molestias minus dolores reiciendis porro voluptatibus dolore, qui quod repellat ea?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Earum id provident ea quae explicabo aperiam praesentium distinctio veritatis natus maiores dicta numquam error nemo, corrupti dolore molestias quia esse adipisci!

Kancelaria adwokacka Oleśnica – pomoc prawna dla przedsiębiorstw i osób fizycznych

W naszej kancelarii gwarantujemy pomoc prawną także osobom fizycznym. Jeśli mają Państwo pytania prawne dotyczące nabytego spadku, zasad otrzymania zachowku czy poprawności sporządzonego testamentu – zapraszamy do kancelarii prawnej w Oleśnicy. Chętnie doradzimy, jakie czynności należy podjąć, by ustalić rozdzielność majątkową, uzgodnić kontakty z dzieckiem czy ograniczyć władzę rodzicielską. Radcowie prawni i adwokat, świadczący usługi w naszej kancelarii w Oleśnicy, zaproponują Państwu możliwe rozwiązania w konkretnej sytuacji prawnej, z uwzględnieniem całokształtu okoliczności mających wpływ na sprawę.

Kancelaria prawna Oleśnica – adwokat i radcowie prawni

Polskie prawo reguluje sytuacje, w których dana osoba musi być reprezentowana przez profesjonalnego pełnomocnika. Na przykład w postępowaniu karnym oskarżony musi mieć obrońcę, jeżeli między innymi nie ukończył 18 lat, jest głuchy, niemy lub niewidomy, a także gdy zachodzi uzasadniona wątpliwość, czy jego zdolność sterowania swoim postępowaniem lub rozpoznania wagi czynu nie była w czasie jego popełnienia ograniczona albo wyłączona. Prawnicy z Kancelarii Adwokackiej w Oleśnicy Bąba i Wspólnicy zadbają o ochronę Państwa praw i podejmą wszelkie niezbędne działania dla pozytywnego dla zakończenia postępowania.

Profesjonalny pełnomocnik z Kancelarii prawnej w Oleśnicy

Warto powierzyć swoje bezpieczeństwo prawne profesjonalnemu pełnomocnikowi również w sprawach, w których jego obecność nie jest obowiązkowa. Dlaczego? Adwokat albo Radca Prawny złoży pozew, odpowiedź na pozew czy odpowiednie wnioski niedotknięte żadnymi brakami formalnymi, dzięki czemu nie spowoduje to niepotrzebnego wydłużenia postępowania. Dodatkowo wszystkie pisma procesowe będą złożone w odpowiedniej formie i we właściwym czasie. Profesjonalny pełnomocnik wyręczy osobę reprezentowaną w wielu czynnościach procesowych oraz zadba o podjęcie odpowiednich działań, które w konsekwencji zwiększą szansę na osiągniecie rezultatu zgodnego z oczekiwaniami. Szukają Państwo profesjonalnego pełnomocnika? Kancelaria Oleśnica okaże się trafionym wyborem.

W kwestii porad prawnych i usług, które świadczy kancelaria adwokacka Oleśnica należy do miejscowości oferujących wiele możliwości działania. Zapraszamy jednak do spółki partnerskiej adwokatów i radców prawnych Bąba i Wspólnicy. Nasi doświadczeni prawnicy od lat w pełni angażują się w sprawy swoich klientów, dbając o zaufanie poufności na każdym etapie współpracy.